Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: 1 attachment | @count attachments
dz[0]: མཉམ་སྦྲགས་༡
dz[1]: %count མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
