Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ninguno

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: 1 attachment | @count attachments
gl[0]: 1 adxunto
gl[1]: @count adxuntos

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Not published
gl: Non publicado
