Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: None
id: Nihil

en: Published
id: Ditampilkan

en: Promoted to front page
id: Promosikan ke halaman depan

en: 1 attachment | @count attachments
id[0]: 1 sisipan
id[1]: @count sisipan

en: Anonymous
id: Anonim

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan

en: Vertical Tabs
id: Tabulasi vertikal
