Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso in prima pagina

en: 1 attachment | @count attachments
it[0]: 1 allegato
it[1]: @count allegati

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Not published
it: Non pubblicato

en: Vertical Tabs
it: Schede Verticali

en: Not in book
it: Non nel libro

en: New book
it: Nuovo libro

en: By @name on @date
it: Da @name il @date

en: By @name
it: Da @name

en: Not in menu
it: Non nel menu

en: No alias
it: Nessun alias

en: New revision
it: Nuova revisione

en: No revision
it: Nessuna revisione

en: @number comments per page
it: @number commenti per pagina

en: Requires a title
it: Richiede un titolo

en: Not restricted
it: Non limitato
