Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: None
jv: Nihil

en: <none>
jv: <nihil>

en: Published
jv: Ditampilna

en: Promoted to front page
jv: Promosikna nang kaca ngarep

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Not published
jv: Ora ditampilna

en: Vertical Tabs
jv: Tabs jejeg.

en: No alias
jv: Tanpa alias

en: New revision
jv: Revisi anyar
