Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: None
ku: هیچ

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: 1 attachment | @count attachments
ku[0]: 1 پاشکۆ
ku[1]: @count پاشکۆ

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Not in book
ku: لە پەڕتووکدا نییە

en: New book
ku: پەڕتووکی نوێ

en: By @name on @date
ku: لەلایەن @name لە ڕێکەوتی @date

en: By @name
ku: لەلایەن @name

en: Alias: @alias
ku: نازناو: @alias

en: No alias
ku: نازناو نییە

en: New revision
ku: پێداچوونەوەی نوێ

en: No revision
ku: پێداچوونەوە نییە

en: @number comments per page
ku: @number بۆچوون لەهەر پەڕەیەکدا.

en: Requires a title
ku: ناونیشانی پێویستە

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
