Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til forsida

en: 1 attachment | @count attachments
nn[0]: 1 vedlegg
nn[1]: @count vedlegg

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Vertical Tabs
nn: Vertikale faner

en: New revision
nn: Ny versjon
