Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: None
pl: Brak

en: <none>
pl: <brak>

en: Published
pl: Do publikacji

en: Promoted to front page
pl: Na stronie głównej

en: 1 attachment | @count attachments
pl[0]: 1 załącznik
pl[1]: @count załączniki
pl[2]: @count załączników

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Vertical Tabs
pl: Karty pionowe

en: Not in book
pl: Brak w książce

en: New book
pl: Nowa książka

en: By @name on @date
pl: Przez @name w @date

en: By @name
pl: Przez @name

en: Not in menu
pl: Nie ma w menu

en: No alias
pl: Brak aliasu

en: New revision
pl: Nowa wersja

en: No revision
pl: Brak wersji

en: @number comments per page
pl: @number odpowiedzi na stronie

en: Requires a title
pl: Tytuł wymagany

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń
