Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Not published
bs: Nije objavljeno
