Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: None
cy: Dim

en: <none>
cy: <dim>

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: 1 attachment | @count attachments
cy[0]: 1 atodiad. @count atodiadau

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi
