Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: None
da: Ingen

en: <none>
da: <ingen>

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: 1 attachment | @count attachments
da[0]: 1 bilag
da[1]: @count bilag

en: Anonymous
da: Anonym

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Vertical tabs
da: Vertikale faneblade

en: The selected fieldsets will be rendered as vertical tabs for this content type. The tabs are rendered in the same version as the original form's fieldsets.
da: De valgte feltgrupper renderes som vertikale faneblade på denne indholdstype. Fanerne renderes i samme version som i den originale feltgruppe.

en: Vertical Tabs
da: Vertikale faneblade

en: Not in book
da: Ikke i bog

en: <create a new book>
da: <opret ny bog>

en: New book
da: Ny bog

en: By @name on @date
da: Af @name, @date

en: By @name
da: Af @name

en: Sticky on top of lists
da: Klæbrig

en: Not in menu
da: Ikke i menu

en: No attachments
da: Ingen vedhæftninger

en: No alias
da: Intet alias

en: No terms
da: Ingen termer

en: New revision
da: Ny version

en: No minimum
da: Intet minimum

en: No revision
da: Ingen version

en: @number comments per page
da: @number kommentarer pr. side

en: Requires a title
da: Kræver en titel

en: No body
da: Ingen brødtekst

en: Not restricted
da: Ikke begrænset
