Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: None
eo: Neniu

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: 1 attachment | @count attachments
eo[0]: 1 alkroĉaĵo
eo[1]: @count alkroĉaĵoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Vertical Tabs
eo: Vertikalaj ansoj
