Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: None
hu: Nincs

en: <none>
hu: < nincs >

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: 1 attachment | @count attachments
hu[0]: 1 csatolmány
hu[1]: @count csatolmány

en: Not published
hu: Rejtett

en: Vertical tabs
hu: Függőleges fülek

en: The selected fieldsets will be rendered as vertical tabs for this content type. The tabs are rendered in the same version as the original form's fieldsets.
hu: A kiválasztott mezőcsoportok függőleges fülekként fognak megjelenni ebben a tartalomtípusban. A fülek megjelenési sorrendje megegyezik az eredeti ürlap mezőcsoportjaival.

en: Vertical Tabs
hu: Függőleges fülek

en: Not in book
hu: Nincs könyvben

en: <create a new book>
hu: < új könyv létrehozása >

en: New book
hu: Új könyv

en: By @name on @date
hu: Szerző: @name (@date)

en: By @name
hu: Szerző: @name

en: Sticky on top of lists
hu: Kiemelt, a listák tetejére

en: Not in menu
hu: Nincs menüben

en: No attachments
hu: Nincs csatolmány

en: Alias: @alias
hu: Álnév: @alias

en: No alias
hu: Nincs álnév

en: No terms
hu: Nincs kifejezés

en: New revision
hu: Új változat

en: No minimum
hu: Nincs alsó korlát

en: Vertical tabify this form.
hu: Az űrlap függőleges fülesítése.

en: Include the following elements in the vertical tabs
hu: A kövekező elemek bevétele a függőleges fülekbe

en: No revision
hu: Nincs változat

en: @number comments per page
hu: @number hozzászólás egy oldalon

en: Requires a title
hu: Szükséges egy cím

en: No body
hu: Nincs törzs

en: Enables fieldsets to be collapsed into a vertical tab display.
hu: Engedélyezi, hogy a mezőcsoportok a függőleges fülekbe zárva jelenjenek meg.

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Include new fieldsets in vertical tabs by default.
hu: Az új mezőcsoportok függőleges fülesítése alapértelmezés szerint.

en: Minimum number of tabified fieldsets to show vertical tabs
hu: A fülesített mezőcsoportok legkisebb száma, melytől függőleges fülekként jelenjenek meg.

en: Non-tabified fieldsets do not count towards this minimum.
hu: A nem fülesített mezőcsoportok nem számítanak bele a legkisebb értékbe.

en: Expose vertical tabs selection on the edit content type forms.
hu: A függőleges fülek kiválasztásának lehetősége a tartalomtípus szerkesztő oldalon.

en: This feature will not work when adding a new content type and may not detect some fieldsets.
hu: Ez a lehetőség nem fog működni új tartalomtípus hozzáadásakor, amíg nem érzékelhető néhány mezőcsoport.

en: vertical tab
hu: függőleges fül

en: Provides vertical tabs for supported forms like the node edit page.
hu: Függőleges füleket ad a támogatott űrlapokhoz, mint például a tartalom szerkesztő oldal.
