Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: None
ja: なし

en: <none>
ja: <なし>

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: 1 attachment | @count attachments
ja[0]: 添付ファイル(1)
ja[1]: 添付ファイル(@count)

en: Anonymous
ja: 匿名ユーザー

en: Not published
ja: 非掲載

en: Vertical Tabs
ja: 垂直タブ

en: Not in book
ja: ブックに含まれない

en: New book
ja: 新しいブック

en: By @name on @date
ja: 日付 @date 　　投稿者 @name

en: By @name
ja: @name 作成

en: Not in menu
ja: メニューには表示されていません。

en: No attachments
ja: 添付ファイルはありません。

en: Alias: @alias
ja: エイリアス: @alias

en: No alias
ja: エイリアスなし

en: New revision
ja: 新規リビジョン

en: No revision
ja: リビジョンなし

en: @number comments per page
ja: １ページあたり @number コメント

en: Requires a title
ja: タイトルが必要です

en: No body
ja: ボディなし

en: Not restricted
ja: 制限なし
