Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: 1 attachment | @count attachments
kk[0]: 1 тіркелім

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес
