Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ
