Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ro: Interfață utilizator

en: None
ro: Nimic

en: <none>
ro: <nimic>

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: 1 attachment | @count attachments
ro[0]: 1 fişier ataşat
ro[1]: @count fişiere ataşate
ro[2]: @count de fişiere ataşate

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Vertical Tabs
ro: Taburi verticale

en: New book
ro: Carte nouă

en: By @name on @date
ro: De @name la @date

en: By @name
ro: De @name

en: Not in menu
ro: Nu este în meniu

en: No alias
ro: Fără alias

en: New revision
ro: Revizie nouă

en: No revision
ro: Nicio revizie

en: @number comments per page
ro: @number comentarii pe pagină

en: Requires a title
ro: Titlul este obligatoriu

en: No body
ro: Fără corp

en: Not restricted
ro: Nerestricţionat
