Vertical Tabs (6.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: None
uk: Ні

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Розміщене на першій сторінці

en: 1 attachment | @count attachments
uk[0]: @count вкладення
uk[1]: @count вкладення
uk[2]: @count вкладень

en: Anonymous
uk: Гість

en: Not published
uk: Не оприлюднено

en: Vertical Tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: By @name on @date
uk: @name, @date

en: By @name
uk: @name

en: Sticky on top of lists
uk: Прикріплене зверху сторінки

en: Not in menu
uk: Не в меню

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Нема синоніма

en: New revision
uk: Нова версія

en: No revision
uk: Нема версій

en: @number comments per page
uk: @number коментарів на сторінку

en: Requires a title
uk: Потрібен заголовок

en: Not restricted
uk: Не обмежений
