Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Vertical Tabs
az: Şaquli Tablar

en: Not in book
az: Kitabda yoxdur

en: New book
az: Yeni kitab

en: By @name on @date
az: @date tarixində @name ilə

en: By @name
az: @name ilə

en: Not in menu
az: Menyuda yoxdur

en: Alias: @alias
az: Ləqəb: @alias

en: No alias
az: Ləqəb yoxdur

en: New revision
az: Yeni revizyon

en: No revision
az: Başlıq tələb edir

en: Requires a title
az: Başlıq tələb edir

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb
