Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: <none>
be: -Няма-

en: Anonymous
be: Ананім

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы

en: Not in book
be: Не ў кнізе

en: New book
be: Новая кніга

en: By @name on @date
be: Зроблена @name ў @date

en: By @name
be: Па @name

en: Not in menu
be: Няма ў меню

en: Alias: @alias
be: Аліас: @alias

en: No alias
be: Няма псеўданіма

en: New revision
be: Новая версія

en: No revision
be: Няма версіі

en: @number comments per page
be: @number каментароў на старонку

en: Requires a title
be: Патрабуе загаловак

en: Not restricted
be: Не абмежавана
