Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Not in book
bo: དེབ་ནང་དུ་མི་འདུག

en: New book
bo: དེབ་གསར་བ

en: By @name on @date
bo: ཚེས་གྲངས་@dateཡིན་པའི་@name་ལ་བསྟུན་པ

en: By @name
bo: @name་ལ་བསྟུན་པ

en: Not in menu
bo: འདེམས་བྱང་ནང་དུ་མེད

en: Alias: @alias
bo: མིང་གཞན་ལ་@alias

en: No alias
bo: མིང་གཞན་མི་འདུག

en: New revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གྱི་པར་གཞི་གསར་བ

en: No revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་མེད་པ

en: @number comments per page
bo: ཤོག་ངོས་རེ་རེར་དཔྱད་གཏམ་@number

en: Requires a title
bo: ཁ་བྱང་ཞིག་དགོས་པ

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད
