Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: <none>
ca: Cap

en: 1 attachment | @count attachments
ca[0]: 1 adjunt
ca[1]: @count adjunts

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Not published
ca: No publicat

en: Vertical tabs
ca: Pestanyes verticals

en: Vertical Tabs
ca: Pestanyes verticals

en: Not in book
ca: No està al llibre

en: New book
ca: Nou llibre

en: By @name on @date
ca: Per @name el @date

en: By @name
ca: Per @name

en: Not in menu
ca: No està al menú

en: Alias: @alias
ca: Àlies: @alias

en: No alias
ca: No hi ha àlies

en: New revision
ca: Nova revisió

en: No revision
ca: No hi ha cap revisió

en: @number comments per page
ca: @number comentaris per pàgina

en: Requires a title
ca: Requereix un títol

en: No body
ca: Sense cos

en: Not restricted
ca: Sense restriccions
