Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: 1 attachment | @count attachments
et[0]: 1 manus
et[1]: @count manust

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Vertical tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: The selected fieldsets will be rendered as vertical tabs for this content type. The tabs are rendered in the same version as the original form's fieldsets.
et: Valitud väljagrupid kuvatakse valitud sisutüübil vertikaalsete sakkidena. Sakkide sisu kuvatakse algsel kujul.

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: Not in book
et: Pole raamatus

en: <create a new book>
et: <loo uus raamat>

en: New book
et: Uus raamat

en: By @name on @date
et: Autor: @name (@date)

en: By @name
et: Autor: @name

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: No attachments
et: Manused puuduvad

en: No alias
et: Alias puudub

en: No terms
et: Terminid puuduvad

en: New revision
et: Uus redaktsioon

en: No revision
et: Redaktsioonid puuduvad

en: @number comments per page
et: @number kommentaari iga lehe kohta

en: Requires a title
et: Vajab pealkirja

en: No body
et: Sisu puudub

en: Not restricted
et: Piiranguteta
