Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: 1 attachment | @count attachments
gl[0]: 1 adxunto
gl[1]: @count adxuntos

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Not published
gl: Non publicado

en: Vertical Tabs
gl: Solapas verticais

en: Not in book
gl: Non está nun libro

en: New book
gl: Novo libro

en: By @name on @date
gl: Por @name en @date

en: By @name
gl: Por @name

en: Not in menu
gl: Sin menu

en: No attachments
gl: Sin ficheiros adxuntos

en: No alias
gl: Sen alias

en: New revision
gl: Nova revisión

en: No revision
gl: Sen revisión

en: @number comments per page
gl: @number comentarios por páxina

en: Requires a title
gl: Necesita un título

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Provides vertical tabs for supported forms like the node edit page.
gl: Proporciona solapas verticais para os formularios admitidos, como a páxina de edicción de nodo.
