Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: <none>
he: <ללא>

en: 1 attachment | @count attachments
he[0]: צְרוּפָה אחת
he[1]: @count צְרוּפות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Not in book
he: לא בספר

en: New book
he: ספר חדש

en: By @name on @date
he: ע"י @name ב- @date

en: By @name
he: ע"י @name

en: Not in menu
he: לא בתפריט

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: New revision
he: גרסה חדשה

en: No minimum
he: ללא מינימום

en: No revision
he: אין גירסה

en: @number comments per page
he: @number תגובות בכל דף

en: Requires a title
he: דרושה כותרת

en: Not restricted
he: לא מוגבל
