Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: 1 attachment | @count attachments
hi[0]: १ संलग्नी
hi[1]: @count संलग्नी

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: Vertical Tabs
hi: कार्यक्षेत्र टैब्स

en: Not in book
hi: किताब में नहीं  है

en: New book
hi: नवीन पुस्तक

en: New revision
hi: नए संशोधन

en: No revision
hi: कोई संशोधन  नहीं

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं
