Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: 1 attachment | @count attachments
hr[0]: @count privitak
hr[1]: @count privitka
hr[2]: @count privitaka

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalne oznake

en: Not in book
hr: Nije unutar knjige

en: New book
hr: Nova knjiga

en: By @name on @date
hr: Od @name u @date

en: By @name
hr: Od @name

en: Not in menu
hr: Nije u izborniku

en: Alias: @alias
hr: Nadimak: @alias

en: No alias
hr: Nema nadimka

en: New revision
hr: Nova revizija

en: No revision
hr: Nema revizije

en: @number comments per page
hr: @number komentara po stranici

en: Requires a title
hr: Naziv je nužan

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno
