Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Vertical Tabs
hy: Ուղղահայաց թաբեր

en: New book
hy: Նոր գիրք

en: By @name on @date
hy: Թողարկվել է @nameի կողմից @date-ին

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name

en: Not in menu
hy: Չկա մենյույի մեջ

en: New revision
hy: Նոր վերանայում

en: No revision
hy: Վերանայում չկա

en: Requires a title
hy: Պահանջվում է անվանում

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
