Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: <none>
is: <enginn>

en: 1 attachment | @count attachments
is[0]: 1 viðhengi
is[1]: @count viðhengi

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Not published
is: Ekki birt

en: By @name on @date
is: Eftir @name þann @date

en: By @name
is: Eftir @name

en: Not in menu
is: Ekki í valmynd

en: Alias: @alias
is: Samnefni: @alias

en: No alias
is: Ekkert samnefni

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað
