Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: No alias
my: နာမည်အတုမလုပ်ပါ

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ
