Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Vertical Tabs
oc: Onglets verticals

en: Not in book
oc: Pas dins lo libre

en: New book
oc: Libre novèl

en: By @name on @date
oc: Per @name lo @date

en: By @name
oc: Per @name

en: Not in menu
oc: Pas dins lo menú

en: Alias: @alias
oc: Aliàs : @alias

en: No alias
oc: Aucun alias

en: New revision
oc: Revision novèla

en: No minimum
oc: Pas de minimum

en: No revision
oc: Pas cap de revision

en: @number comments per page
oc: @number comentaris per pagina

en: Requires a title
oc: Requerís un títol

en: Not restricted
oc: Pas restreint
