Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: <none>
sk: <žiadne>

en: 1 attachment | @count attachments
sk[0]: @count príloha
sk[1]: @count prílohy
sk[2]: @count príloh

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Vertical tabs
sk: Vertikálne záložky

en: Not in book
sk: Nie je v knihe

en: <create a new book>
sk: <vytvoriť novú knihu>

en: New book
sk: Nová kniha

en: By @name on @date
sk: Od používateľa @name - @date

en: By @name
sk: Podľa @name

en: Not in menu
sk: Nie je v menu

en: No attachments
sk: Žiadne prílohy

en: No alias
sk: Žiaden alias

en: New revision
sk: Nová revízia

en: No minimum
sk: Bez minima

en: No revision
sk: Žiadna revízia

en: @number comments per page
sk: @number komentárov na stránku

en: Requires a title
sk: Vyžaduje nadpis

en: Not restricted
sk: Neobmedzené
