Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: <none>
sl: <brez>

en: 1 attachment | @count attachments
sl[0]: @count priponka
sl[1]: @count priponki
sl[2]: @count priponke
sl[3]: @count priponk

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Not published
sl: Ni objavljeno
