Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: 1 attachment | @count attachments
te[0]: 1 జోడింపు
te[1]: @count జోడింపులు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Vertical Tabs
te: నిలువు ట్యాబులు

en: New book
te: కొత్త పుస్తకం

en: Alias: @alias
te: మారుపేరు: @alias

en: @number comments per page
te: పుటకి @number వ్యాఖ్యలు
