Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Not in book
ug: كىتاپتىن تاپالمىدى

en: New book
ug: يېڭى كىتاپ

en: By @name on @date
ug: دا @dateدىن  @name

en: By @name
ug: دىن @name

en: Not in menu
ug: تىزىملىكتە يوق

en: @number comments per page
ug: @ھەر بىر بەتتىكى ئىنكاس سانى

en: Requires a title
ug: ماۋزۇ بولىشى كېرەك

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
