Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: <none>
uk: <нічого>

en: 1 attachment | @count attachments
uk[0]: @count вкладення
uk[1]: @count вкладення
uk[2]: @count вкладень

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Vertical tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Vertical Tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Not in book
uk: Не в книзі

en: New book
uk: Нова книга

en: By @name on @date
uk: @name, @date

en: By @name
uk: @name

en: Not in menu
uk: Не в меню

en: No attachments
uk: Вкладення відсутні

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Відсутній синонім

en: New revision
uk: Нова редакція

en: No minimum
uk: Без мінімуму

en: No revision
uk: Без редакції

en: @number comments per page
uk: @number коментарів на сторінку

en: Requires a title
uk: Потрібен заголовок

en: No body
uk: Немає змісту

en: Not restricted
uk: Без обмежень
