Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: <none>
fa: <هیچ>

en: 1 attachment | @count attachments
fa[0]: ۱ پیوست
fa[1]: @count پیوست

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Vertical Tabs
fa: تب‌های عمودی

en: Not in book
fa: در کتاب نیست

en: New book
fa: کتاب جدید

en: By @name on @date
fa: توسط @name در @date

en: By @name
fa: توسط @name

en: Not in menu
fa: در منو نیست

en: Alias: @alias
fa: نام مستعار: @alias

en: No alias
fa: بدون نام مستعار

en: New revision
fa: نسخه جدید

en: No revision
fa: بدون نسخه

en: @number comments per page
fa: @number دیدگاه در هر صفحه

en: Requires a title
fa: عنوان اجباری است

en: Not restricted
fa: محدود نشده
