Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: <none>
jv: <nihil>

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal

en: Not in book
jv: Ora kalebu buku

en: New book
jv: Buku anyar

en: By @name on @date
jv: Nang @name tanggal @date

en: By @name
jv: Nang @name

en: Not in menu
jv: Ora kalebu menu

en: No alias
jv: Tanpa alias

en: New revision
jv: Revisi anyar

en: No revision
jv: Ora ānā revisi

en: @number comments per page
jv: @number komèntar per kaca

en: Requires a title
jv: Mbutuhaké judhul

en: Not restricted
jv: Ora aman
