Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: <none>
lv: <neviena>

en: 1 attachment | @count attachments
lv[0]: 1 pielikums
lv[1]: @count pielikumi
lv[2]: nav pielikumu

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Not in book
lv: Nav grāmatā

en: New book
lv: Jauna grāmata

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: Alias: @alias
lv: Aizstājvārds: @alias

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: New revision
lv: Jauna revīzija

en: No revision
lv: Nav revīziju

en: @number comments per page
lv: @number komentāru vienā lapā

en: Requires a title
lv: Nepieciešams nosaukums

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots
