Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Vertical Tabs
th: แท็บแนวตั้ง

en: Not in book
th: ไม่อยู่ในหนังสือ

en: New book
th: หนังสือใหม่

en: By @name on @date
th: โดย @name บน @date

en: By @name
th: โดย @name

en: Not in menu
th: ไม่ได้อยู่ในเมนู

en: Alias: @alias
th: นามแฝง: @alias

en: No alias
th: ไม่มีนามแฝง

en: New revision
th: ปรับปรุงใหม่

en: No revision
th: ไม่มีการแก้ไข

en: @number comments per page
th: @number ความคิดเห็นต่อหน้า

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด
