Vertical Tabs (6.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: 1 attachment | @count attachments
tr[0]: 1 ek
tr[1]: @count ek

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Vertical Tabs
tr: Dikey Sekmeler

en: Not in book
tr: Kitapta değil

en: New book
tr: Yeni kitap

en: By @name on @date
tr: @name tarafından @date tarihinde

en: By @name
tr: @name tarafından

en: Not in menu
tr: Menüde yok

en: Alias: @alias
tr: Takma ad: @alias

en: No alias
tr: Takma ad yok.

en: New revision
tr: Yeni sürüm

en: No revision
tr: Sürüm yok

en: @number comments per page
tr: sayfa başına yorum sayısı @number

en: Requires a title
tr: Bir başlık gerekiyor

en: No body
tr: Gövde yok

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil
