Viddler (6.x-1.11) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Default
az: Susmaya görə

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Thumbnail width
az: Miniatür eni

en: Thumbnail height
az: Miniatür hündürlüyü

en: Bar with progress meter
az: Tərəqqi sayğacı olan bar

en: Throbber
az: Trobber

en: Starting upload...
az: Yükləmə başlayır...

en: Uploading... (@current of @total)
az: Yüklənir... (@current @total)
