Viddler (6.x-1.11) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Code
be: Код

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: %name: illegal value.
be: %name: недазволенае значэнне.

en: Bar with progress meter
be: Паласа велічыні прагрэсу

en: Throbber
be: Тробер

en: Starting upload...
be: Пачатак апублікавання...

en: Uploading... (@current of @total)
be: Апублікацыя ў працэсе... (@current з @total)
