Viddler (6.x-1.11) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Code
fa: کد

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: Video
fa: ویدیو

en: Allowed values
fa: مقادیر مجاز

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: %name: illegal value.
fa: %name: مقدار غیرمجاز.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
fa: %name: این مقدار نباید از %max کاراکتر طولانی‌تر باشد.

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: Starting upload...
fa: شروع بارگذاری...

en: Uploading... (@current of @total)
fa: بارگذاری... (@current از @total)
