Viddler (6.x-1.11) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Default
pl: Domyślny

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Code
pl: Kod

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: Video
pl: Wideo

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Permalink
pl: Adres

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
pl: Dozwolone wartości jakie może przyjąć pole. Wprowadź jadną wartość w każdej linii, posługując się formatem klucz|etykieta. Klucz to wartość jaka zostanie zapisana do bazy danych i musi odpowiadać typowi przechowywanych danych (%type). Etykieta jest opcjonalna, w razie jej braku użytkownikowi zostanie pokazany klucz. <br />Dozwolone znaczniki HTML: @tags

en: %name: illegal value.
pl: %name: wartość niedozwolona.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
pl: %name: wartość nie może być dłuższa niż %max znaków.

en: Primary Key: Drupal user ID
pl: Klucz podstawowy: identyfikator użytkownika Drupala

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniaturki

en: Thumbnail height
pl: Wysokość miniaturki

en: See video
pl: Zobacz video

en: Video Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania video

en: Bar with progress meter
pl: Belka z paskiem postępu

en: Throbber
pl: Sygnalizator pracy

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza (z serwera została usunięta informacja o nim). Ponowne wczytanie strony powinno rozwiązać problem.

en: Starting upload...
pl: Rozpoczęto wysyłanie...

en: Uploading... (@current of @total)
pl: Wysyłanie... (@current z @total)
