Viddler (6.x-1.11) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Code
th: รหัส

en: Allowed values list
th: รายการค่าที่อนุญาต

en: Video
th: วีดีโอ

en: %name: illegal value.
th: %name: ข้อมูลไม่ถูกต้อง
