Viddler (6.x-1.12) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Default
ca: Per defecte

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Code
ca: Codi

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: Video
ca: Vídeo

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
ca: Només per a ús avançat: codi PHP que retorna una matriu associativa de valors permesos. No s'han d'incloure els delimitadors &lt;?php ?&gt;. Si s'ha emplenat el camp, la matriu retornada per aquest codi sobreescriurà la llista anterior de valors permesos.

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: &lt;none&gt;
ca: &lt;cap&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
ca: No teniu permisos per a introduir codi PHP.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
ca: Els possibles valors que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per cada línia, en el format clau|etiqueta. La clau és el valor que s'emmagatzemarà a la base de dades i ha de coincidir amb el tipus d'emmagatzemament del camp (%type). L'etiqueta és opcional, i s'utilitzarà la clau com a etiqueta si no se n'especifica cap.<br />Etiquetes HTML permeses: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
ca: Aquest codi PHP ha estat definit per un administrador i sobreescriurà la llista de valors permesos de sota.

en: @label (!name) - Allowed values
ca: @label (!name) - Valors permesos

en: %name: illegal value.
ca: %name: valor il·legal.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
ca: %name: el valor no pot tenir més de %max caràcters.

en: Thumbnail width
ca: Amplada de la miniatura

en: Thumbnail height
ca: Alçada de la miniatura

en: Bar with progress meter
ca: Barra amb indicador de progrés

en: Throbber
ca: Icona de càrrega

en: Starting upload...
ca: Iniciant la càrrega...

en: Uploading... (@current of @total)
ca: Carregant... (@current de @total)
