Viddler (6.x-1.12) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Code
he: קוד

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Video
he: וידאו

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: &lt;none&gt;
he: &lt;ללא&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
he: אינך מורשה להזין קוד PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
he: קוד PHP זה נקבע על ידי מנהל וידרוס את רשימת הערכים המותרים שלעיל.

en: @label (!name) - Allowed values
he: @label (!name) - ערכים מותרים

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
he: %name: על הערך להיות לא ארוך יותר מ-%max תווים.

en: Thumbnail width
he: רוחב תמונה ממוזכרת

en: Thumbnail height
he: גובה תמונה ממוזכרת

en: Bar with progress meter
he: סרגל עם מד התקדמות

en: Starting upload...
he: מהחילה העלאה...

en: Uploading... (@current of @total)
he: מעלה... (@current of @total)
