Viddler (6.x-1.12) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
