Viddler (6.x-1.12) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Code
ku: کۆد

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: %name: illegal value.
ku: %name: نرخی نایاسایی

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام

en: Starting upload...
ku: دەستدەکات بە بارکردن....

en: Uploading... (@current of @total)
ku: باردەکات... (@current لە سەرجەمی @total)
